Členská základna

Členská základna

P.č. Jméno Místo Funkce Kvalifikace Akce VOVHT VOPT VOLT VOZT VOCT ČMT MT Uznání MTO Výškový rekord VONKM
1 Bajl Ladislav Přerov
2 Balcárek Jiří ml. Přerov metodika a činnost vůdce VHT/05, vedoucí LT/09 V Z/10 D/10 B/04 ČU/19 VUII/17 VÚ III/03 NV/13 NV/15 Z/19 Stok Kangri 6135m 2.8.2010
3 Balcárek Juráš Přerov vůdce VHT/92, vedoucí LT/89, vedoucí PT/78 V D/14 D/19 D/12 Z/17 Z/09 MT/09 ČO/19 ČU/17 VÚII/08 ČUO/09 ČUO/14 S/19 Elbrus 5642m 9/1982 B/19
4 Bártová Monika Olomouc záležitosti KČT  vedoucí turistiky/17 ČUOd/19 Musala 2925m 27.8.2017
5 Beránek Adam TJ Přerov Pico de Posets 2046m 28.8.2022
6 Beránek Tomáš Ing. Přerov předseda vedoucí VHT/85, cvičitel LT/09, vedoucí CT/04 V Z/08 B/13 Z/09 Z/09 Z/07 MT/09 VÚII/08 Z/19 Kilimanjaro 5895m 26.10.2010
7 Beránek Tomáš ml.TJ Přerov
8 Beránek Vojtěch TJ Přerov Alphubel 4206m 8/2002
9 Beránková EvaTJ Přerov Kasprův vrch 1985m 4.7.2019
10 Beránková Marcela TJ Přerov B/07 B/07 B/06 B/19 Passo delle Traversette 3000m 30.7.2007
11 Bernát Rostislav Želatovice
12 Bernátová Ludmila Přerov B/13 S/18
13 Bernátová Marcela Ing. Želatovice
14 Bezděk Milan Přerov správce skladu vedoucí VHT/03, cvičitel LT/09, vedoucí CT/04, vedoucí PT/02 V Z/08 Z/07 Z/08 D/19 Z/05 MT/09 Ču/19 VÚII/18 ČUOd/15 B/19 Kilimanjaro 5895 m 26.10.2010
15 Brezula Igor Domaželice B/18 Ďumbier 2046m 5.7.2019
16 Brezulová Helena Domaželice Ďumbier 2046m 5.7.2019
17 Brunclík Luděk host Chvalkovice na Hané
18 Březovská Pavla Přerov kontrolní komise
19 Bujnoch Otakar Přerov B/04 ČUOd/19 VUIII/17 ČUOd/14 Aiguile du Midi 3842m 1985
20 Bujnochová Alena Přerov minimum VHT/12
21 Bujnochová Petra Přerov minimum VHT/12
22 Bujnochová Věra Přerov minimum VHT/12 B/04 Aiguile du Midi 3842m 1985
23 Čepová Marie Přerov B/18 B/18 B/18 Ďumbier 2046m 5.7.2019 B/22
24 Čevela Martin Přerov V Pico de Aneto 3404m 30.8.2022
25 Čevelová Andrea TJ Přerov Pico de Aneto 3404m 30.8.2022
26 Čevelová Veronika TJ Přerov Pico de Aneto 3404m 30.8.2022
27 Drkošová Jana TJ Přerov
28 Dudas Martin Přerov B/08 Musala 2925m 27.8.2017
29 Fišmistr Petr TJ Přerov minimum VHT/14 JV hřeben Stok Kangri 6050m 2.8.2010
30 Gábová Růžena Přerov vedoucí VHT/14 B/15 Mont Blanc 4810m 27.6.2016
31 Götthansová Marie Dubany cvičitel VHT/17 B/15 Gran Paradiso 4061m 7.8.2017
32 Halíř Jiří Lobodice vedoucí CT/09 V B/13 ČUOd/19 VUIII/17 ČUOd/15
33 Hambálek Roman Ing. Želatovice
35 Hambálková Jana Želatovice
36 Harašta Jakub TJ Přerov
37 Harašta Zbyněk TJ Přerov DufourSpitze 4634m 8/2020
38 Horák Ladislav Přerov
39 Horný Pavel Přerov minimum VHT/12 Mont Blanc 4810m 12.8.2012
40 Hrdlička Pavel Polkovice
41 Hronková Jitkahost Přerov B/18 B/19
42 Hudec Luboš Kojetín  V  B/18 B/13 ČUOd/19 B/19
43 Hudeček František Ing. Přerov
44 Hudeček Karel Přerov
45 Hynšt Libor host Chvalkovice na Hané Ďumbier 2046m 5.7.2019
46 Chudík Martin Přerov Ďumbier 2046m 5.7.2019
47 Jahoda Zdeňka Přerov minimum VHT/08 B/07 S/17 B/10 VUIII/17
ČUO/14
S/19 Rysy 2503m 2.8.2005
48 Jakubcová Marta Přerov minimum VHT/79 B/04 S/18 B/04 ČUOd/19 VÚIII/04 B/19 Breithorn 4164m 19.8.2003
49 Jakubíček PetrTJ Přerov vedoucí VHT/08, vedoucí CT/08 V B/10 B/15 ČUOd/19 Elbrus 5642m 10.7.2009
47 Janečková ZdeňkaTJ Dolní Dobrouč Ďumbier 2046m 5.7.2019
48 Ježková Andrea Přerov
50 Jurečková Alice Lipník nad Bečvou Ďumbier 2046m 5.7.2019
51 Jurečková Daniela Lipník nad Bečvou Ďumbier 2046m 5.7.2019
52 Jurečková Jolana Lipník nad Bečvou Ďumbier 2046m 5.7.2019
53 Jurečková Lenka Bc. Lipník nad Bečvou Ďumbier 2046m 5.7.2019
54 Kadlas Lumír Ing. Vinary S/17 B/19 Mont Blanc 4810m 1.8.1996
55 Kadlasová Jiřina Ing. Vinary B/15 Mont Blanc 4810m 1.8.1996
56 Klíma Ivan Ing. Horní Moštenice
57 Klímová Kateřina Boršov vedoucí VHT/14 Jbel Toubkal 4167m 20.5.2018
58 Klímová Milena Horní Moštenice
59 Kořínková Markéta TJ Troubky
60 Kouřilová Svatava Přerov minimum VHT/08 B/07 B/13 B/07
61 Koutný Václav Vítkov vůdce VHT/85 S/08 S/09 S/11 ČUOb/19 ČU/18 ČUOd/09 B/19 Mont Blanc 4810m 1.8.1996
62 Kožuch Vít Mgr. Přerov vedoucí CT/09, minimum VHT/08 B/22 B/15 B/02 Jbel Toubkal 4167m 20.5.2018
63 Králová Jolana TJ Olomouc minimum VHT/12
64 Krejčířová Vlasta TJ Přerov
66 Kubíčková Zdeňka Ing. Olomouc Ďumbier 2046m 5.7.2019
67 Kuchařík Stanislav Partutovice vedoucí VHT/14 B/13 Huaynu Potosí 5850m 12.2.2016
68 Kutálková Alice Ing. Přerov vedoucí značkař
69 Lasíková Dana Lipník n. B.
70 Leciánová Marie Přerov Újezdec B/18
71 Líďák Václav Hlubočky S/18 B/17 B/19 Mont Blanc 4810m
72 Ludík Jaroslav Přerov cvičitel PT/76, značkař B/04 B/05 ČUOd/19 VUIII/04 Ďumbier 2046m 5.7.2019
73 Ludvík Karel Ostrava vedoucí VHT/85  V S/17 S/18 B/13 ČUOb/19 VUIII/17 NV/14 ČUOd/14 B/19 Island Peak 6180m 4.11.2012
74 Lukeš Jiří Ing. Přerov záležitosti TJ vedoucí turistiky/17  V B/16 S/17 B/17 ČUOd/19 Pico de Aneto 3404m 30.8.2022
75 Lukešová Anna Přerov
76 Lukešová Barbora Přerov
77 Lukešová Lenka Přerov členská základna ČUOd/19 Musala 2925m 27.8.2017
78 Mádrová Eva Přerov Jbel Toubkal 4167m 8.5.2018
79 Malošík Stanislav Říkovice B/19 Musala 2925m 27.8.2017
80 Maus Jiří Přerov
80 Mausová Růžena Přerov
82 Mika Svatopluk Přerov
83 Navrátil Ivo Přerov
84 Neradilová Jana Přerov
85 Nevřela Josef Přerov minimum VHT/79
86 Nidetzká Ivana TJ Přerov minimum VHT/10
87 Novotný JiříTJ Letohrad Ďumbier 2046m 5.7.2019
88 Olchawská Kamila Město Albrechtice V  B/18 B/13 Kala Pathar 5550m 10/2013
89 Ostrožlík Petr TJ Přerov
90 Perička Pavel Moravské Prusy
91 Pešák Jiří TJ Přerov vedoucí VHT/93,  cvičitel PT V VUIII/19
92 Pospíšil Jaroslav host Vyškov Ďumbier 2046m 5.7.2019
93 Pospíšilová Ludmila Přerov ČUOd/19 Ďumbier 2046m 5.7.2019
94 Pospíšilová Marcela Přerov Piz Boy 3152m 8/1991
95 Prusek František Ing. Přerov vedoucí PT78, minimum VHT/02 S/14 S/09 Z/17 ČUOd/19 VUIII/06 Z/19 Kilimanjaro-Gilman’s Point 5681m 26.10.2010
96 Prusková Zdeňka Přerov vedoucí PT/78 B/07 B/05
96 Richterová Věra Vítkov
97 Ročák Karel MUDr. Přerov minimum VHT/11
98 Sachr Jaroslav Přerov
99 Sedláček Josef Ing. Přerov správce stránek cvičitel VHT/08, vedoucí CT/04, vedoucí PT/02, vedoucí LT/09 V S/10 B/06 ČUOb/19 S/20 Elbrus 5642m
100 Sedláček Martin TJ Přerov
101 Sedláčková Dana TJ Přerov
102 Sedláčková Helena RNDr. Přerov kontrolní komise B/10 B/06 S/20 Musala 2925m 27.8.2017
103 Sedláková Eva Mgr. Vinary B/13 Mont Blanc 4810m 12.8.2012
105 Stržínek Dan Osek nad Bečvou minimum VHT/12 Ďumbier 2046m 5.7.2019
106 Stržínková Ivana TJ Osek nad Bečvou
107 Suchánková Eva TJ Přerov
108 Svozil Petr Ing. Přerov Mont Blanc 4810m 8/2016
109 Šigutová Vlasta Přerov minimum VHT/14 Ďumbier 2046m 5.7.2019
110 Štenclová Ivana Olomouc minimum VHT/12  B/18 B/15 B/13 B/13 VUIII/19 ČUOb/17 B/19 Ďumbier 2046m 5.7.2019
111 Štenclová Kristýna Olomouc Gran Paradiso 4061m 7.8.2017
112 Štenclová Lucie TJ Olomouc
113 Štěpančík Rudolf Ing. Přerov vůdce VHT/83, cvičitel LT/74, cvičitel PT/71  V D/09 MT/81 ZMT/87 MTř/75 ČUOb/19 Náprstek/09 ČUOd/09
MKomensky/14
MÚVČSTV/09
ČUčstv/79
Kilimanjaro-Gilman’s Point 5681m 26.10.2010
114 Tomanová Zuzana Ostrava minimum VHT/10 S/17 B/13 B/13 Z/19 Kala Patthar 5550m 1.11.2012
115 Tomeček Milan Dluhonice B/20 Musala 2925m 27.8.2017
116 Tomek Martin Ing.TJ Přerov minimum VHT/08, vedoucí LT/09 V B/13 ČUOd/19 JV hřeben Stok Kangri 6050m 2.8.2010
117 Valášek Radovan Ing. Záříčí klasifikátor  B/18 S/15 B/13 Musala 2925m 27.8.2017
118 Václavíková Lenka TJ Újezdec minimum VHT/10
119 Vimmer Tomáš Přerov Pico de Aneto 3404m 30.8.2022
120 Vojáček Josef TJ Újezdec  V B/09 S/13 ČUOd/19 Monte Viso 3481m 30.7.2007
121 Vosáhlo Zdeněk Mgr. Přerov minimum VHT/08 B/07 S/17 B/08 ČUOd/17 S/19 Rysy 2503m 2.8.2005
123 Závodníková Olga TJ Přerov
124 Zháněl Josef ing. Kroměříž Musala 2925m 27.8.2017
125 Zlámalová Erika Radvanice B/19 Ďumbier 2046m 5.7.2019